بازار آنلاین به روز رسان

به روز رسان شرکتی دانش بنیان در حوزه تامین و توزیع محصولات غذایی تازه می باشد،که این امکان را به مصرف کننده می دهد تا بتواند انواع محصولات تازه را با تنوع بسیار بالا و قیمت مناسب از تامین کننده اصلی خریداری نماید. ناوگان بزرگ توزیع مجموعه به روز رسان مجهز به وسایل نقلیه یخچال دار، این آمادگی را دارند تا هر تعداد سفارش ارسالی توسط مصرف کنندگان محترم را در کمترین زمان و با رعایت کامل زنجیره سرد به دست ایشان برسانند . پرسنل فعال در این مجموعه ،تماما از افراد متخصص و آموزش دیده در حوزه فعالیت خود هستند و کسب رضایت مشتری هدف اصلی ایشان می باشد.

مشاهده پروژه

Denim Jeans

روتا

زودی ، اپلیکیشن رسمی روتا به‌عنوان جدیدترین برنامه‌ی بومی فعال در حوزه مسیریابی به بازار عرضه خواهد شد. مسیریاب روتا نقشه فارسی شهر به همراه ترافیک لحظه‌ای راه‌ ها را نمایش میدهد روتا به شما کمک می‌کند با دوری از ترافیک در سفرهایتان کمترین میزان اتلاف زمان و سوخت را داشته باشید.

مشاهده پروژه

Denim Jeans

باربانت

سامانه جامع باربری آنلاین باربانت را برای صنعت حمل و نقل به صورت کاربردی طراحی نموده تا تمام افراد بتوانند به سهولت از آن استفاده نمایند باربانت ابزاري است بسيار مفيد براي توسعه بازار سنتي دارندگان ناوگان حمل و نقل به يك بازار مبتني بر پايه تجارت در دنياي الكترونيك و استفاده از خدمات اينترنت و موبايل باربانت سامانه‌ای است برای پیوند شرکت‌ها و موسسه های حمل و نقل بار و کاربران متقاضی این خدمات که نیاز به ارسال کالا و جابجائی اسباب و اثاثیه خود دارند. باربانت اين مزيت را براي صاحب بار فراهم مي آورد تا با صرف زمان اندک خود بتواند با اطمينان و با يك قيمت اقتصادي و بصرفه ، بار خود را به هر نقطه از کشور حمل كند.

مشاهده پروژه

همتارو

سیستم همتارو با بررسی نیاز متقاضیان سفر، مسافربرهای شخصی که آمادگی ارائه خدمت مورد نظر دارند را به متقاضی معرفی می نماید. به صورتی که مسافر و راننده در نزدیک ترین فاصله مکانی در مبدا هم باشند ، مسافر در کوتاهترین زمان سرویس را دریافت می کند طرح همتارو یک طرح جامع با امکانات فراوان است که با توجه به نیازهای کارفرما قابلیت بازطراحی و شخصی سازی دارد ، لذا برآورد نهایی هزینه اجرای طرح وابسته به نیازها و حجم عملیاتی مورد نظر است.

دریافت اپلیکیشن