معرفی
معرفی پروژه چابک آکادمی

شرکت متین مجموعه‌ای دانش بنیان است که در سال 1394 به همت گروهی از دانش‌آموختگان رشته کامپیوتر و با هدف ارتقای فناور‌های نوین، فعالیت خود را آغاز کرد. حوزه فعالیت متین نرم‌افزارهای تخصصی مدیریت شهری، سیستم‌های هوشمند، حمل و نقل و بازار آنلاین کالاهای FMCG است. آکادمی چابک با برگزاری دوره‌های جامع و تخصصی در حوزه‌ی نرم‌افزار، تحلیل کسب‌وکار و همچنین مشاوره‌های تخصصی در این حوزه‌ها سعی بر آن دارد تا علاقمندان پس از گذراندن دوره‌های مربوطه بتوانند از دانش و مهارت‌ خود بهترین استفاده را کرده و وارد بازار کار شوند.

این شرکت با فراهم آوردن محیطی پویا و فعال، توانسته در راه رشد و پیشرفت قدم بردارد. همچنین با توجه به پیشرفت روزافزون شرکت و پتانسیل، توانمندی و تجربیات موسسین متین که از ابتدا دغدغه‌ی توانمندسازی جوانان ایرانی و پیشرفت جایگاه کشورمان در عصر تکنولوژی را داشته‌اند، اقدام به تاسیس آکادمی چابک کردند.

آکادمی چابک با برگزاری دوره‌های جامع و تخصصی در حوزه‌ی نرم‌افزار، تحلیل کسب‌وکار و همچنین مشاوره‌های تخصصی در این حوزه‌ها سعی بر آن دارد تا علاقمندان پس از گذراندن دوره‌های مربوطه بتوانند از دانش و مهارت‌ خود بهترین استفاده را کرده و وارد بازار کار شوند.

سرویس‌ها
لیست سرویس‌های آموزشی آکادمی
سرویس‌ها
لیست سرویس‌های مشاوره‌ای آکادمی

اطلاعات پروژه

مکان:

تهران. حکیمیه

تاریخ:

بهار 1401

تلفن تماس:

02177010771

ایمیل:

info@chabokacademy.com

ادرس وبسایت:

chabokacademy.com

مشاهده سایت