معرفی
معرفی سامانه تاکسی آنلاین و سرویس مدرسه همتارو

سامانه همتارو یک طرح جامع با امکانات فراوان است. این سامانه با بررسی نیاز متقاضیان سفر، مسافربرهای شخصی که آمادگی ارائه خدمت مورد نظر را دارند به متقاضی معرفی مینماید. به صورتی که مسافر و راننده در نزدیکترین فاصله مکانی نسبت به هم باشند. به این ترتیب راننده با سریعترین روش مسافر مورد نظر خود را انتخاب میکند و مسافر نیز در کوتاهترین زمان سرویس دریافت میکند .

این سامانه با استفاده از زیرساخت های ارتباطی امروزی که عمدتا بر مبنای استفاده فراگیر از گوشی های تلفن هوشمند و اینترنت است، مشکلات گذشته در زمینه رزرو تاکسی را برطرف می کند. با استفاده از گوشی های تلفن هوشمند موقعیت مکانی هر کاربر برای سامانه ارسال می شود و سامانه امکان بررسی هوشمند وضعیت تقاضاها و سرویس ها را پیدا می کند. عالوه بر این با استفاده از بستر اینترنت تمامی ارتباطات به صورت برخط و سریع انجام میشود.

با استفاده از این سامانه علاوه بر افزایش رضایتمندی مشتری در رزرو تاکسی اعم از افزایش امنیت و کاهش هزینه‌ها و کاهش زمان دسترسی، بهره‌وری استفاده از ظرفیت خالی خودروهای مسافربر نیز افزایش داشته و موجب کاهش سفرهای بدون مسافر و نهایتا کاهش ترافیک و هزینه‌های سربار جانبی میشود.

امکانات
امکانت سامانه همتارو

اطلاعات پروژه

مکان:

تهران. حکیمیه

شماره تماس:

02177010772

ادرس وبسایت:

hamtaroo.com

اطلاعات بیشتر