معرفی
معرفی پروژه روتا

روتا به عنوان پلتفرم خدمات مکان محور در بستر نقشه و مسیریاب خدمات متنوعی را به کسب و کارها و کاربران نهایی ارائه می‌دهد.

روتا چهار محصول اصلی دارد: نقشه، مسیریاب، مدیریت ناوگان و پلتفرم تجارت اجتماعی بر بستر نقشه.

استارتاپ روتا سعی دارد تا در حوزه خدمات مبتنی بر نقشه و موقعیت مکانی به یک اکوسیستم پلتفرمی جامع با محوریت پلتفرم تجارت اجتماعی تبدیل شود.

تاریخچه
تاریخچه پروژه روتا

در مهر ماه سال ۱۳۹۷، ایده استارت‌آپ روتا (ابتدا با ماهیت نقشه و مسیریاب فارسی) با تلاش گروهی از متخصصان جوان و با تجربه آغاز شد. تیم روتا در ابتدا تلاش نمود تا با هدف ارائه بهترین سرویس مسیریابی مبتنی بر نقشه، امکاناتی نظیر مکان‌یابی و جستجوی مکان‌ها، مقایسه مسیرها برای مسیریابی، اعلام ترافیک لحظه‌ای برای رانندگان و ویژگی‌های دیگر را توسعه دهد. اولین نسخه نرم‌افزار روتا پس از تحقیق و توسعه فنی در شهریور ماه سال ۱۳۹۸ منتشر شد. در ادامه محصول جدیدی در دل روتا شکل گرفت که ماهیت تسهیل‌گر و پل ارتباطی میان کسب‌وکارها و کاربران را داشت. اکنون روتا علاوه بر ارائه محصول نقشه و مسیریاب و بانک اطلاعاتی کسب‌وکارها ، در حال توسعه یک پلتفرم تجارت اجتماعی مبتنی بر موقعیت مکانی برای کسب‌وکارها و کاربران است. استارت‌آپ روتا سعی دارد تا در حوزه خدمات مبتنی بر نقشه و موقعیت مکانی به یک اکوسیستم پلتفرمی جامع با محوریت پلتفرم تجارت اجتماعی تبدیل شود.

اطلاعات پروژه

مکان:

تهران. حکیمیه

تاریخ:

مهر 1397

تلفن تماس:

021-۷۷۰۱۰۷۷۱

ایمیل:

info@routaa.com

ادرس وبسایت:

routaa.com

مشاهده سایت